• Dziewięć trików na zwiększenie libido

  4305-4054-wu.jpg

  Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i kochanki satysfakcja ze zbliżenia była znacznie większa.

  Prezentuje kilka prostych rad, aby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę gorąco!
  1. Dotykaj ją
  Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie produkować hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone za oceanem wykazały, że kontakt fizyczny ożywia wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Wynik jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
  2. Wyjdź na słońce

  Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może powiększyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 % – do takiego wniosku doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku promienie słońca obniżają poziom melatoniny, hormonu, który obniża płodność oraz popęd seksualny. Solarium też daje takie rezultaty.
  3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

  Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz czuły. Zauważyli oni, że filmy miłosne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć %. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie usnąć.
  4. Ziewaj ziewaj
  Ziewanie oraz erekcje są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy zajdzie tego typu konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka napływa więcej krwi.

  5. Spożywaj sok z granatu
  Codziennie pij szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, potencja
  iż owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego sprawia, że całujesz bardziej namiętnie.
  6. Wąchaj wanilię

  Woń wanilii efektywnie zwiększa napływ krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej przykre niż wyposażanie się w środki na potencję.
  7. Odżywiaj się prawidłowo
  Jeżeli facet konsumuje zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. W takim razie powinno się włączyć do diety sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa ilość oksytocyny w organizmie i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
  8. Rzuć tytoń

  Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może prowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do członka. Pewne badanie wykazało, że spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych ujemnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczki.
  wiecej na naszej stronie kamagra tanio

  Categories: problemy z potencją

  Tagi: , , , , , ,

  Comments are currently closed.