• Przez co nie masz ochoty na seks?

  indeks1

  Co tłumi chęci do uprawiania seksu?

  Choroba

  Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może też objawiać się osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej i zaburzeniami wzwodu. Inne schorzenia, które erekcja mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i kłopoty z sercem. Jeżeli borykasz się z którymś z tych przypadków, podpytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

  Leki

  Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar przepisywany w kuracji gruczołu krokowego, mogą również powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich używania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, gruntownie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co wypadałoby wiedzieć o ich korzyściach potencja
  jak również o ich skutkach ubocznych.

  Styl życia

  Spora część ludzi uważa, że niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyka starszych mężczyzn. Jednakże to nieprawda. W dzisiejszych czasach wielu młodych mężczyzn w późnych latach 30. i na początku lat 40. sygnalizuje problemy z niskim libido. Jedną z przyczyn takiej sytuacji może być niewłaściwy styl życia albo złe nawyki, takie jak palenie tytoniu, zła dieta, brak snu i inne podobne czynniki. Pomyśl nad przemianą stylu życia, rzuć papierosy, rozpocznij uprawianie sportu i zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.

  Categories: problemy z potencją

  Tagi: , , , , , ,

  Comments are currently closed.