• Sposoby na silniejszą erekcję

  avatar_99_page

  Kilka trików na mocniejszy wzwód

  Znanych jest parę prostych strategii, pozwalających uzyskać mocniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie silna lub jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz parę wskazówek dla siebie.

  Podajemy ci parę prostych rad, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady z pewnością ci się przydadzą!

  Palenie surowo wzbronione

  Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego tania viagra uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Niespiesznie i stopniowo powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że maleje transport krwi do członka podczas seksu. Jeśli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

  Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

  Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś człowiekiem otyłym to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się także do schorzeń naczyń krwionośnych. Taki stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może potencja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.

  Categories: problemy z potencją

  Tagi: , , , , , ,

  Comments are currently closed.