• Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

  Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja znajoma nie stanowiła w szerocy zaspokojona? Kobiety chcą sporo czasu, by poczuć pełną satysfakcja z seksu oraz zostać orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, iż więc nie kłopot, to jeden wiesz, że nie udało Ciż się jej w cali zaspokoić. Jeżeli przynosi Ciż się co przeważnie, ona prawdopodobnie w efekcie stracić cierpliwość.

  Długi seks sprzedaje się być środkiem do dobrego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

  Na szczęście istnieje możliwość, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze moją żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawy.

  Formuła Climax Control może sprawić, iż będziesz w okresie dłużej uprawiać sex aniżeli przed podjęciem kuracji. Ten specjalny czas ma okazję zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

  Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz miał szansa kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

  Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim sterować. Tylko nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

  Climax-Control

  Derminax

  Fem max

  Categories: Styl

  Comments are currently closed.