• Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

  Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z znacznych elementów wzmacniających, które spotykają się w tym serum sprawiają, że już po pierwszej aplikacji może i odczuwać różnicę. To niezwykła formuła, która kumuluje się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

  Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w odpowiednich proporcjach:

  * Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

  * Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

  * Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

  * Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa zamykając jego łuski.

  * Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

  To a wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skojarzonych z nimi pomocy. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży wysyła do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto zaczerpnąć z plusów tego środka osobiście.

  Vivese Senso Duo

  Pro Engine

  Revitalum-Mind Plus

  Vivese Senso-Duo Shampoo

  Categories: Styl

  Comments are currently closed.