• Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który rozwiąże tenże kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

  Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą może być niezdrowa dieta i złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który usprawnia ich kształt i formę. Dzięki dobrze dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie kształtują się zarówno dla pań, jak oraz dla ludzi, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

  Niezawodne ekstrakty roślinne

  Skład kosmetyków powoduje, że każdy olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, rzutując na pozostały element włosa:

  – biorąc go do rozwoju,

  – zabezpieczając przed łamaniem,

  – wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

  Wspomagają w niniejszym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To dokładnie te punkty przesądzają o dobrym funkcjonowaniu preparatu także uważają duże stanowisko w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, oraz co za tym idzie, nawet do 60% obniżając ryzyko łysienia!

  Vivese Senso Duo Shampoo

  Vivese

  Categories: Styl

  Comments are currently closed.