• Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który zlikwiduje ten problem i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

  Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą prawdopodobnie żyć nieprawidłowa dieta oraz słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który poprawia ich wizerunek i strukturę. Dzięki dokładnie dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale nadają się także dla pań, jak też dla ludzi, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

  Niezawodne ekstrakty roślinne

  Skład kosmetyków sprawia, że cały olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na kolejny element włosa:

  – wpływając go do rozwoju,

  – zabezpieczając przed łamaniem,

  – wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

  Zasilają w ostatnim zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To rzeczywiście te czynniki stanowią o dobrym funkcjonowaniu sposobu również uważają niezwykłe miejsce w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, i co wewnątrz tym chodzi, chociażby do 60% redukując ryzyko łysienia!

  Vivese

  Vivese Senso Duo

  Categories: Styl

  Comments are currently closed.