• Marzyłeś o perfekcyjnej sylwetce, natomiast trudno o taki efekt? Wypróbuj innowacyjnych suplementów!

  Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najsilniejsze aktywne pierwiastki dają Ci pewność, że Twój testosteron, na który tak mocno pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

  EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

  Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus pozwoli Ci wykuć mięśnie ze określeni i dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie moce i energie jeszcze zupełnie nie istniałoby oczywiście dobre oraz mocne.
  Cerberus

  Gdy potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który zezwala na konwersję androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ów stanowi a Twoim wrogiem. Cerberus jest pozytywnym blokerem aromatazy.

  Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak zmienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

  1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
  2 Unikalna formuła EstroBlock
  3 Bloker aromatazy

  4 Zwiększa ilość hormonu postępu we natury
  5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
  6 Bloker estrogenu

  Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i myśli poziom testosteronu na dużym stopniu. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla dużego efektu stosuj wraz z środkiem Somatodrol.

  Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

  Jak mały chłopak funkcjonował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Wykazałoby się, że istnieje skłonności do planowania mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym mięsem i zestawem zdrowej diety pokazały go jako właśnie dbać o siebie. Tę informację wyraża swoim podopiecznym.

  Cerber to główny mityczny trzygłowy pies.
  Cerberus by Somatodrol dopomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

  Iridium Labs new

  {Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

  Categories: uroda

  Comments are currently closed.