• Wspaniałe wyniki przy niewielkim wkładzie wysiłku!

  EXTREME POWERPACK TO:
  duży rezultat treningów
  najwyższa jakość materiałów
  przypływ sile oraz szybkości
  wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
  kompleksowy plan treningowy + dieta

  ZBUDUJ SWOJĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

  SOMATODROL
  AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
  GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

  Imponująca muskulatura znaczy w dziale ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wagę oraz masę mięśniową. Więc wyjątkowo skuteczny i zaawansowany środek dostępny dla wszystkiego, kto pragnie stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwala Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najwspanialsze efekty wysiłków i doświadcz różnicę po każdej serii!

  Cerberus
  BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
  EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

  Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie istniał na ochronie Twojego testosteronu. Oznacza to odpowiednie korzyści. Stwierdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i wartości jeszcze nigdy nie istniałoby tak oczywiste oraz intensywne. Będziesz był gwarancję, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wspólnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

  Kimera
  TERMOGENIK
  Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

  Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrobienia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki wysiłków i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na żywotność i wkrocz na nowy poziom ćwiczeń. Kimera toż potężniejsza trwałość i ogień na treningach!

  Spartan’s Daily Pro Pack
  KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
  OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

  Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin i minerałów, przygotowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i pozwalaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na efekty treningów. Zwiększ wydajność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej konfrontacji zaś bądź zdeterminowany do innego boju!

  POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

  Doskonale wiesz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najniższym szczególe. Niestety będziesz brał małych wątpliwości jak korzystać suplementy, co zjadać i gdy ćwiczyć, żeby zmienić sytuację i wyrzeźbić całe ciało.
  Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z założeniami:

  dwa dni treningu
  jeden dzień regeneracji

  Efekty będą zauważalne już za trzy miesiące!

  Iridium Labs new

  {Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

  Categories: uroda

  Comments are currently closed.